TravelOne.pl - zobacz oferty turystyczne w , ,  - rezerwuj udane wakacje i noclegi
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > TravelOne.pl  >  Lista ofert  >  Alba El Tarter
Trwa potwierdzanie dostępności oferty, proszę czekać...ładowanie
UWAGA! Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź termin
ważności dokumentów.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy!
          
 
  • 1.wyszukiwanie ofert
  • 2. szczegóły oferty
  • 3. zamówienie
obrazek hotelu

Alba El Tarter


cena za osobę od:
zawiera:zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NW, wyżywienie według wybranej opcji, przelot, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, opłaty lotniskowe, opieka rezydenta
nie zawiera:cena zawiera wszystkie opłaty
zobacz opis
Poleć
transport:
wyjazd z:
terminy:
długość pobytu:
wyżywienie:
dorośli:
podróż z dziećmi
Wybrana oferta jest nieaktualna. Aby kontynuować zmień ustawienia.
Rezerwuj z Gwarancją Najniższej Ceny! U nas porównasz ceny tego hotelu u różnych organizatorów:

Alba El Tarter

Wczasy w:
Nazwa wg organizatora:
Alba El Tarter
Kategoria: ***
Miasto: El Tarter
Kraj: Andora
Położenie: Nowoczesny obiekt Résidence Alba El Tarter jest położony w centrum wsi El Tarter na wysokości 1700 m. Placówki handlowe i restauracje zlokalizowane są w sąsiedztwie obiektu. Wyciąg na teren narciarski Grandvalira znajduje się ok. 400 m od obiektu, natomiast do Andorra la Vella i Pas de la Casa jest ok. 17 km.
Wyposażenie: W przytulnym obiekcie znajduje się recepcja z Wi-Fi (ograniczony transfer danych). Do dyspozycji gości jest także garaż (ograniczona dostępność, za opłatą i po wcześniejszym zgłoszeniu).
Wyżywienie: Bez wyżywienia.
Świadczenia w cenie: Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiRęczniki kuchenne (podstawowe wyposażenie)Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni)Zestaw do sprzątania
Opcjonalnie płatne na miejscu: Wi-Fi (większy transfer danych)Akcesoria dla niemowląt (między innymi łóżeczko i krzesełko dla dzieci): 40,- € /tydz.Garaż (ograniczona dostępność, po wcześniejszym zgłoszeniu)
Płatne na miejscu: 200,- € za studio / apartament (tylko kartą kredytową)
Zwierzęta domowe: Można przywieźć zwierzęta domowe (10,- € /dzień lub 70,- € / tydzień, bez karmy, za okazaniem zaświadczenia o szczepieniach, maks. 1 zwierzę /apart., nie można przywieźć psów ras obronnych)
Zniżki: Apartament 6-osob. (ok. 60 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 55% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%
Apartament 5-osob. (ok. 41 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%
Studio 3-osob. (26- 30 m?), SC - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 50% 6 do 11 lat 15% 12 do 17 lat 5%
Ważne wskazówki: Kaucję można opłacić tylko kartą kredytową. Płatność gotówką nie jest możliwa.Dziecko urodzone w 2014 roku i młodsze nie otrzymują własnego vouchera na karnet narciarski. Na korzystanie z wyciągów należy zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet dla dzieci.Seniorzy po 65 roku życia nie otrzymują vouchera na karnet narciarski. Osoby w wieku 65-69 lat mogą zakupić na miejscu w kasie wyciągu karnet narciarski 31,- € / dzień, a osoby od 70 roku życia otrzymują w kasie wyciągu bezpłatny karnet.
Pokój:
Apartament 6-osob. (ok. 60 m?), SC: pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, rozkładaną kanapą i TV kuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, urządzeniem do espresso i tosterem sypialnia z 2 możliwościami spania (łóżkiem podwójnym, podwójną rozkładaną kanapą lub rozkładanym łóżkiem) łazienka z wanną, WC i suszarką do włosów częściowo balkon Wi-Fi (ograniczony transfer danych)
Apartament 5-osob. (ok. 41 m?), SC: pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, rozkładaną kanapą i TV kuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, czajnikiem elektrycznym, urządzeniem do espresso i tosterem sypialnia z 2 możliwościami spania (łóżkiem podwójnym, podwójną rozkładaną kanapą lub rozkładanym łóżkiem) łazienka z wanną, WC i suszarką do włosów częściowo balkon Wi-Fi (ograniczony transfer danych)
Studio 3-osob. (26- 30 m?), SC: pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną rozkładaną kanapą, rozkładaną kanapą i TV kuchnia z lodówką, zmywarką do naczyń, urządzeniem do espresso, czajnikiem elektrycznym i tosterem łazienka z wanną, WC i suszarką do włosów częściowo balkon Wi-Fi (ograniczony transfer danych)
Dojazd: Kolej: L'Hospitalet-pr?s-l'Andorre (ok. 25 km), La Tour de Carol (ok. 40 km)Przelot: Tuluza (ok. 180 km), Barcelona (ok. 200 km), Girona (ok. 200 km)
Karnet narciarski - dodatkowe informacje.: Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "SKIPASS/KARNET W CENIE" (istnieje możliwość zaznaczenia tej opcji w filtrach). Prosimy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem narciarskim w cenie.
Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.): Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski (wyłączając bilety dla gości niem. Gästekarten) będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.
Teren narciarski Grandvalira: Maks. wysokość: 2640 mMin. wysokość: 1710 mWys. miejscowość: 1700 mWyciągi łącznie: 71Orczyki: 37Krzesełka: 28Gondole: 6Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 100 kmTrasy czerwone: 77 kmTrasy czarne: 33 km
Popularne kierunki
Serwisy tematyczne
Oszczędność i wygoda
Szeroka i aktualna oferta
Bezpieczna rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Renoma i uznanie
Oszczędność i wygoda
Gwarancja Najniższej Ceny
Ceny jak u organizatora
Rezerwacja telefoniczna
i 24h online
Szeroka i aktualna oferta
Zawsze aktualne i pełne ceny
Łatwy wybór z ponad 120 tys. ofert
Porównanie cen hotelu
u różnych organizatorów
Bezpieczna rezerwacja
87 sprawdzonych biur podróży
Płatności w systemie eCard
Bezpieczna szyfrowana rezerwacja
Profesjonalizm od 1999 r.
Jeden z pierwszych portali
w Polsce
Doradcy z wieloletnim doświadczeniem
Biuro w centrum Krakowa
newsletter

Informacje o promocjach i nowościach

Podróże z Grupą TravelOne.pl: wczasy i wycieczki